Dirt Xtreme

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 659 MB
  • Version 1.3.11
  • Dil Türkçe
  • Firma Deemedya
IOS mobil cihazınızda kıyasıya bir motor yarışı oynamak için Dirt Xtreme mobil oyununu indirin.

Dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı yarışın ve geride bıraktığınız aksiyon dolu bir yarış oyunu oynamak isterseniz Dirt Xtreme mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Gerçekçi yarışların içerisinde yer alarak rakiplerinizi yenmeye çalışacağınız bu muhteşem yarış oyununda sizde yerinizi alın ve yarışmanın tadını çıkartın. 

Lider tablosunda adınızı birinci sıraya yazdırmak için motorunuza atlayın ve başarı ile parkuru geçin. Parkurda sizi engellemek için bir çok zorlayıcı engel olabilir onların üstesinden gelmek için dikkatlice ilerleyin ve elbette ki rakiplerinizi geri de bırakın. Dünyanın en iyi köşelerinde en üst seviyedeki yarış deneyimini yaşayabilirsiniz. 

Bağbozumu motosikletinizi yükseltin ve onu can alıcı canavara dönüştürün. Yeni motosikletlerin ve stillerin kilidini açmak, özel eşyalar toplamak ve hepsini yönetmek için bir makineyi bir araya getirmek için planları toplayın. Bisikletiniz için ihtiyaç duyduğunuz güncellemeleri almak için sınırlı bir zamana sahip olduğunuzda, özellikle kimseyle dost değildir! Motosikletiniz için en iyi ekipmanı toplamak için gizemli durumları kullanın ve düzenli olarak güncellenen özel ürünler için çevrim içi pazar yeri ziyaret edin.

Dirt Xtreme indir
DİĞER SÜRÜMLER